📢Запрошуємо відвідати наш імпровізований кінозал 📽🎞

📢📽🎞👥🎙 Чи любите ви мультфільми? Чи захоплює вас цей чарівний світ небачених чудес, карколомних пригод і неймовірних перетворень? Мабуть немає людини, яка б не бажала час від часу поринути з головою в захоплюючий світ мультиплікації! А якщо дивитися мультфільми англійською мовою, то ви зможете поєднати цікаве з корисним і в такий ненав’язливий спосіб суттєво підвищити свій рівень володіння англійською мовою! Особливо, коли мова йде про перегляд робіт Хаяо Міядзакі, одного з найвідоміших у світі японських мультиплікаторів та анімаційних режисерів, якого називають японським Уолтом Діснеєм. Кожен з його аніме відрізняється добротою, гарним сценарієм і приголомшливими промальовуваннями. У 2003 році за свій повнометражний анімаційний шедевр «Віднесені привидами» Хаяо Міядзакі отримав премію Оскар за найкращий анімаційний фільм року!

🎓Тож, запрошуємо вас відвідати наш імпровізований кінозал на педагогічному факультеті 12 квітня 2024 року о 14:00. Захід проведе доцент кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті, кандидат педагогічних наук Лук’янчук Світлана Федорівна.

імпровізований кінозал 12.04.2024