Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Викладачі кафедри на міжнародній конференції (19.10.23; Умань)

Викладачі кафедри на міжнародній конференції (19.10.23; Умань)

19 жовтня 2023 р. викладачі кафедри долучилися до роботи Х Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», що проводилася на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. На пленарному засіданні в онлайн-форматі були розглянуті актуальні теоретичні та практичні питання мистецької освіти, обговорені в широкому загальноєвропейському контексті. Ми із зацікавленням долучилися до дискусії щодо змістовних доповідей доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, академіка Міжнародної словʼянської академії імені Яна Амоса Коменського, першого заступника голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Георгія Філіпчука і доктора педагогічних наук, професора, завідувача лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання НАПН України Оксани Комаровської. Професор кафедри Олена Шевнюк дослідила ефективні практики комунікації в інтерактивні взаємодії викладача і студентів закладів вищої освіти; доцентка Ольга Сова повідомила про вираження особистого емоційного стану через зображення природних обʼєктів на пленері; доцентка Наталія Кравченко поділилася сучасними прийомами та матеріалами у традиційних техніках друкованої графіки. Наші викладачі презентували практики застосування традиційних засобів виразності у процесі створення безпредметного зображення (Любомир Цебенко), досвід застосування цифрової фотографії у сучасній художній освіти (Катерина Шалварова), світлотіньового зображення у фокусі якості академічного рисунку (Олександр Красноголовець) та інші. Дякуємо колегам за можливість наукових дискусій у широкому міжнародному колі.

Конференція 19.10.23 Умань

Програма конференції↓