Візит студентів на анімаційну студію «Фрески»

Наші студенти були запрошені 9 жовтня 2023 року до анімаційної студії «Фрески», де в затишній атмосфері поспілкувалися з її керівником Кметиком Володимиром Івановичем. Ця зустріч стала продовженням цілого циклу співпраці з майстрами цієї студії, які відбувалися майже щорічно. Студенти здійснили разом із фахівцем цікавий і пізнавальний екскурс в історію анімації, ознайомилися із сучасними тенденціями виробництва мультфільмів для наймолодших глядачів. Студентам показали сучасні програми для створення мультиплікації, продемонстрували відмінності між ними, а також найбільш ефективні інструменти кожної з них. Наші студенти стали учасниками всього процесу створення анімованого мотиву від генерації художньої ідеї, створення художником концепту образу до монтування готового продукту. Отриманий студентами досвід стане помічним у виконанні ними завдань із композиції, які старший викладач кафедри Катерина Шалварова як організатор цього візиту тісно повʼязала з його змістом. Важливо, що студентам запропонували взяти участь у проєкті студії зі створення відеокниг за заданим сценарієм. Чекаємо на цікаві результати!

фрески 9.10.23 1фрески 9.10.23 1