Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

23 листопада 2022 р. викладачі кафедри взяли участь у роботі ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яку проводив факультет мистецтв та Регіональний науково-творчий центр художньої освіти і майстерності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

23.11.22 міжнар.конф. ом 1

Наукове спілкування з колегами із провідних українських та європейських мистецьких закладів було жвавим та цікавим, незважаючи на складну й напружену ситуацію сьогодення, підсилену звуками повітряної тривоги. Під час пленарного засідання та роботи у секціях спікери підняли гострі питання організації освітнього процесу у складних умовах війни та забезпечення умов навчання студентів-переселенців. Викладачі та науковці вкотре активно дискутували щодо проблем ефективної організації навчання студентів мистецьких спеціальностей в он-лайн режимі. Велике зацікавлення учасників викликала доповідь професора Олени Шевнюк щодо досвіду впровадження відеолекцій у викладанні історико-мистецьких дисциплін. У продовженні піднятого питання актуальною була доповідь доцента Ольги Сови, що презентувала переваги застосування відеомайстер-класів у підготовці майбутніх учителів-художників під час дистанційного навчання. Старші викладачі кафедри Катерина Шалварова, Вікторія Карпенко і Володимир Труш зосередили увагу на гострій проблемі практичного навчання олійного живопису та академічного рисунка, а також важливості розвитку у студентів вміння самостійного поставлення навчального натюрморту в умовах дистанційної освіти.

Усім учасникам наукової дискусії було дуже приємно поспілкуватися та обмінятися науково-педагогічним досвідом. Щиро дякуємо вітчизняним і зарубіжним колегам за активне наукове спілкування і обмін сучасними інноваційними практиками!

Сертифікати викладачів: