УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ (17.11.22)

17.11.22 Міжнар конф Сова 1

17 листопада 2022 р. доцент кафедри Ольга Сова взяла участь у роботі ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції«Актуальні проблеми сучасного управління в соціально-економічних, гуманітарних та технічних системах», що відбулася в онлайн форматі в Одеському інституті МАУП. У конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти вітчизняних закладів освіти, а також науковці з Бельгії та Словенії. Учасники конференції розглянули під час пленарного засідання та роботи трьох секцій широкий спектр сучасних проблем, обмінялися досвідом та окреслили подальші перспективи розвитку української освіти й науки. Наша викладачка підняла гострі проблеми вітчизняної мистецької освіти та презентувала кращий методичний досвід кафедри образотворчого мистецтва.

17.11.22 Міжнар конф Сова 1