Ви тут:  Головна Події Взаємодія бізнесу з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова

Співпраця між університетами та бізнесом має важливе значення для розвитку людського капіталу та економічного зростання країни у світі. Бізнес, налагоджуючи партнерство з ЗВО, отримує доступ до інноваційних технологій, компетенцій та експертиз, розроблених в університеті, а також висококваліфікованих фахівців; ділиться своїм практичним досвідом та стає активним учасником у розвитку потенціалу нації.

Водночас університети отримують практичний досвід, платформи для створення та вдосконалення інновацій, аналітику сьогодення, що вказує на продуктивний двобічний характер співпраці.

Laba 22.12.21

НПУ імені М.П. Драгоманова рухається в ногу з часом. Саме тому 22 грудня 2021 року для студентів Педагогічного факультету відбулась гостьова лекція, яку провів керівник корпоративного відділу Laba Ігнатенко Олексій на тему «Як комунікувати онлайн».

Laba 22.12.21

Лектор поділився зі здобувачами вищої освіти правилами онлайн-етикету, побудови особистого бренду, підтримки іміджу й репутації та алгоритмів використання сучасних соціальних платформ для побудови успішної кар’єри.

Laba 22.12.21

Усі теми, які були висвітлені в ході лекції, є актуальними для майбутніх фахівців педагогічної професії. Адже особистий бренд висококваліфікованого вчителя потрібно починати будувати ще зі студентських років – створювати стратегію побудови кар’єри, розуміти важливість іміджу та репутації вчителя. Уваги потребує тема онлайн-спілкування. Сучасний світ має змішану комунікацію, що вимагає розуміння, усвідомлення та дотримання певних правил та норм спілкування.

Висловлюємо подяку Бізнес-школі Laba та окрему вдячність Ігнатенку Олексію за успішний діалог між вищою освітою та бізнес-середовищем.