Ви тут:  Головна Події Вітання з нагоди отримання диплома доктора педагогічних наук

Вітання з нагоди отримання диплома доктора педагогічних наук

Сердечно вітаємо колегу – Валентину Григорівну Білик – доцента кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я з офіційним присудженням наукового ступеня та отриманням диплома доктора педагогічних наук.

Білик В. Г. диплом д

Нагадаємо, що захист відбувся 23 квітня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Тема дисертації: "Теоретичні і методичні засади природничо-наукової підготовки майбутніх психологів у закладах вищої освіти". Науковий консультант – Людмила Петрівна Сущенко, доктор педагогічних наук, професор.

23.04.21 захист Білик В

23.04.21 захист Білик В 1

Здобутки Білик Валентини Григорівни є результатом творчого пошуку, твердості духу, сили волі та самовіддачі й, без сумніву, складають потужне інтелектуальне надбання педагогічної науки!

Декан професор Тарас Олефіренко разом із колективом Факультету педагогіки і психології щиро вітають Вас, Валентино Григорівно, та бажають Вам міцного здоров'я, наснаги для підкорення нових вершин, успішного втілення в життя наукових задумів і натхнення в професійному зростанні та в майбутніх цікавих наукових проєктах, спрямованих на розвиток національної освіти!

Білик В. Г. диплом д.н. 1

Білик В. Г. диплом д.н. 2