Ви тут:  Головна Події Вітаємо з успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії!

Викладачі кафедри педагогіки та методики початкового навчання разом з усім колективом Факультету педагогіки і психології щиро вітають професора Матвієнко Олену Валеріївну  з успішним захистом дисертаційного дослідження її аспірантки Губарєвої Дар’ї Вячеславівни на тему «Формування основ соціальної компетентності у молодших школярів засобами проєктної діяльності» та присудженням їй наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 01 Освіта за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

захист Губарєвої Д.В. 2021

Висока професійність професорсько-викладацького складу нашого факультету забезпечується завдяки зацікавленості й небайдужості керівництва, яке дбає про розвиток кадрового потенціалу й підготовку власних науково-педагогічних і наукових кадрів в аспірантурі та докторантурі НПУ імені М. П. Драгоманова.

захист Губарєвої Д.В. 2021 1

Здоров’я зичимо науковому керівникові та аспірантові й бажаємо нових досягнень на педагогічній ниві, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

захист Губарєвої Д.В. 2021 3