Ви тут:  Головна Події Співпрацюємо з провідними університетами України!

Співпрацюємо з провідними університетами України!

19 жовтня 2021 року на Педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова із робочим візитом завітали представники Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка. Команду з Тернополя гостинно зустрів декан факультету професор Тарас Олексійович Олефіренко.

19.10.21 Співпраця ПФ з ФПП ТНПУ 1

19.10.21 Співпраця ПФ з ФПП ТНПУ 3

Учасниками зустрічі від педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова виступили заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання, професор Олена Валеріївна Матвієнко; завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, професор Ганна Георгіївна Цвєткова. Факультет педагогіки і психології ТНПУ імені В. Гнатюка представили: Чайка Володимир Мирославович – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогіки і психології; Писарчук Оксана Тарасівна – заступник декана факультету педагогіки і психології, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти; Чикурова Ольга Ярославівна – аспірант кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти факультету педагогіки і психології.

19.10.21 Співпраця ПФ з ФПП ТНПУ 2

Результатом плідної комунікації стало підписання угоди про співпрацю між педагогічним факультетом НПУ імені М. П. Драгоманова та факультетом педагогіки і психології ТНПУ імені В. Гнатюка. Переконані, що встановлення партнерських зв’язків між нашими факультетами сприятиме обміну досвідом і принесе багато можливостей для продуктивної співпраці, які ми щиро бажаємо втілити в життя.

19.10.21 Співпраця ПФ з ФПП ТНПУ 4