Ви тут:  Головна Події Співпраця з Науково-дослідним інститутом українознавства МОН України

Співпраця з Науково-дослідним інститутом українознавства МОН України

СпівпрацяУкраїнознавство 1 Співпраця країнознавство 2

29 березня 2018 року доцент кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Чабайовська Марія Іванівна взяла участь у круглому столі на тему: «Українознавчий чинник в інтегративному реформуванні освітнього процесу сучасної школи», який проводився в рамках ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у Науково-дослідному інституті українознавства. Виступила з доповіддю "Формування національно-культурної ідентичності особистості молодшого школяра засобами варіативного курсу "Я люблю Україну".

Метою Конкурсу є залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства, поширення та впровадження сучасних новітніх надбань українознавчих студій. Участь у Конкурсі сприятиме формуванню національної ідентичності, визначенню ціннісних пріоритетів, повазі до своєї історії, традицій, розвитку мовних та культурних практик, пізнанню України через дослідницьку роботу учнівської молоді.

СпівпрацяУкраїнознавство 3 СпівпрацяУкраїнознавство 4

На фото:
 Галайко Богдан Миколайович, директор Науково-дослідного інституту українознавства;
 Бойко Тетяна Іванівна, завідувач відділу освітніх технологій та популяризації українознавства Науково-дослідного інституту українознавства;
  Бойко Світлана Миколаївна, старший науковий співробітник відділу освітніх технологій та популяризації українознавства Науково-дослідного інституту українознавства.