Ви тут:  Головна Події Семінар-практикум для студентів від фахівців науково-методичного відділу УДЦ “Молода гвардія”

22 листопада 2021 року відбувся семінар-практикум для студентів 1-4 курсів бакалаврату, які здобувають освіту за освітньою програмою “Педагогіка дозвілля: івент-освіта”. Семінар провели фахівці науково-методичного відділу Українського дитячого центру “Молода гвардія”: завідувачка Н. В. Щубелка, канд. філософських наук, доцент, методисти й педагоги-організатори Центру.

Молода гвардія Семінар 22.11.21 1

Відкрив семінар та передав вітання учасникам зустрічі від ректора академіка В. П. Андрущенка професор Т. О. Олефіренко, декан педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, який наголосив на важливості співпраці з УДЦ “Молода гвардія”. Сьогодні дитячий центр є флагманом в організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків України, методичним центром у питаннях підготовки студентів багатьох ЗВО України, які мають можливість працювати на посаді педагога-організатора. У майбутніх педагогів-організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності є перспектива проходити практику в УДЦ “Молода гвардія”, вчитися у досвідчених фахівців тонкощам організації дозвілля для дітей і підлітків.

Молода гвардія Семінар 22.11.21 1

Методисти “Молодої гвардії” розкрили особливості планування тематичних змін, структуру зміни та ціннісно-цільові установки кожного періоду зміни в умовах тимчасового дитячого об’єднання дітей і підлітків з усіх областей України від 7 до 17 років, для яких дорослі організовують розумний, цікавий, плідний відпочинок.

У семінарі від педагогічного факультету і кафедри педагогіки взяли участь заступники декана: професор О. В. Матвієнко, професор І. М. Шапошнікова, завідувачка кафедри педагогіки професор Н. М. Дем’яненко, гарант ОПП “Педагогіка дозвілля” доцент С. А. Кушнірук, професор А. А. Булда, доцент В. І. Саюк, доцент Л. А. Іванова – модератор семінару.

У практичній частині семінару було проведено організаційні онлайн-ігри, розраховані на початковий період зміни в дитячому оздоровчому таборі та спрямовані на знайомство й згуртування дітей в івент-діяльності.

Молода гвардія Семінар 22.11.21 1.5