Ви тут:  Головна Події Пошуки нових форматів співпраці та реалізація принципів педагогіки партнерського вільного спілкування

Пошуки нових форматів співпраці та реалізація принципів педагогіки партнерського вільного спілкування викладачів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти (завкафедри проф. Цвєткова Г.Г.) педагогічного факультету в умовах середовища науковоі бібліотеки НПУ імені М.П.Драгоманова спонукала до обговорення перспектив розвитку кафедри з багатьох напрямків, зокрема: реалізації спільних проєктів; втілення креативних ідей щодо формування soft skills майбутніх фахівців галузі дошкільної освіти; розширення й активізації програми студентської академічної мобільності; окреслення траєкторії індивідуальних пошуків у рамках наукових інтересів викладацького складу та наукового керівництва аспірантами.

ДО формати співпраці 10.2021 1

ДО формати співпраці 10.2021 2ДО формати співпраці 10.2021 5

ДО формати співпраці 10.2021 4ДО формати співпраці 10.2021 6

Новий формат спілкування став не тільки результативним, а й емоційно-позитивним!

Пошуки продовжуються…

ДО формати співпраці 10.2021 9