Ви тут:  Головна Події Кафедра педагогіки педагогічного факультету і Освітньо-науковий центр «Університет третього віку»

8 і 15 жовтня 2021 р., у рамках відкриття Освітньо-наукового центру «Університет третього віку» та виробничої і переддипломної практик, випусковою кафедрою педагогіки (студентами бакалаврської освітньої програми 011 «Педагогіка дозвілля» і магістерської освітньої програми 011 «Андрагогіка. Освіта дорослих») було розроблено і проведено з цільовою аудиторією дорослих пенсійного віку два квести«Ігри-спілкування» і «Кіно-пошук».

Відкриття Освітньо наукового центру Університет третього віку

У програмах заходів відбулися ігри-тренінги на знайомство, командні освітньо-дозвіллєві змагання, ігри на групотворення. Такий вид занять допоміг учасникам краще пізнати один одного, знайти спільні інтереси і діяти в команді, забезпечив позитивний психологічний мікроклімат та сприяв розвитку спілкування й партнерських відносин учасників.

8 і 15.10.21 каф.пед. квести

Для студентів – майбутніх андрагогів і педагогів-організаторів освітньо-дозвіллєвої діяльності проведення такого заходу – це можливість упровадити набуті знання і вміння з освітніх курсів «Андрагогічні й герогогічні технології», «Методика організації культурно-освітньої дозвіллєвої діяльності», спробувати імпровізувати, мотивувати учасників квестів до саморозвитку і самовдосконалення.

8 і 15.10.21 каф.пед. квести 2

8 і 15.10.21 каф.пед. квести 48 і 15.10.21 каф.пед. квести 3

Серед творчих завдань для студентів на післядію – презентація квесту як інтерактивної форми дозвілля для дорослих та старших дорослих, розроблення сценарного плану заходу, методичний аналіз квесту.

8 і 15.10.21 каф.пед. квести 18 і 15.10.21 каф.пед. квести 5

Кафедра педагогіки продовжує забезпечувати діяльність Освітньо-наукового центру «Університет третього віку» на педагогічному факультеті Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.