Ви тут:  Головна Події І знову студенти Педагогічного факультету вражають своїми різнобічними талантами! 👩🏻‍🎓🏆

Дарина Артюх, студентка 3 курсу спеціальності «Початкова освіта», укотре виборола перемогу на змаганнях з кунгфу. У чемпіонаті за Кубок України, який відбувся 6 листопада 2021 року, взяли участь багато команд із різних міст України, проте команда з Києва посіла І  місце, а Дарина особисто завоювала бронзову медаль і отримала почесне звання «Майстер спорту України». За 10 років заняття спортом Дарина брала участь та була чемпіоном і призеркою Кубку України, Чемпіонату України, Відкритих Чемпіонатів Європи з кунгфу тощо. Крім того, наша зірка має значні успіхи в навчальній та науковій роботі.

Артюх Дарина нагорода 2021 1

Декан факультету професор Тарас Олефіренко, завкафедри педагогіки і методики початкового навчання професор Олена Матвієнко та весь педагогічний колектив щиро вітають Дарину Артюх та її тренерів Матулевського Миколу та Солодиліну Людмилу з черговим досягненням нашої вихованиці.

Артюх Дарина нагорода 2021 3

Упевнені, що ми ще не раз святкуватимемо перемогу кращої у навчальному рейтингу та спорті студентки.