Ви тут:  Головна Наука Конференції Оголошення Запрошуємо на конференцію «Концептуальні, методологічні та практичні проблеми соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики» (11.05.23)

Кафедра соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує 11 травня 2023 року взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Концептуальні, методологічні та практичні проблеми соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики».

Для участі в науково-практичній конференції необхідно до 10 травня 2023 року:

1. Заповнити реєстраційну форму (заявку) учасника конференції через гугл-форму↓

2. Подати електронний варіант доповіді (статті) на е-пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа вказати прізвище учасника з приміткою «Конференція»)

Деталі про вимоги та умови участі в Інформаційному листі↓

Міжнар конф Філософія 11.05.23