Ви тут:  Головна Наука Конференції Оголошення Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)» (20.03.2024)

Шановні колеги!

Раді повідомити Вам про оприлюднення збірника наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)».

Прикріплюємо електронний варіант збірника наукових праць та програму.

збірник матеріалів конф ДО 20.03.2024збірник матеріалів конф ДО 20.03.2024

Сертифікати участі в конференції за посиланням:

Дякуємо за Вашу зацікавленість нашими науковими івентами, за подані матеріали та обмін досвідом!

Вдячні нашим Збройним силам України за можливість проводити подібні заходи на рідній землі!

До нових зустрічей та плідної співпраці!

Кафедра дошкільної освіти

Педагогічного факультету