Зустрічаємо першокурсників спеціальності «Початкова освіта»!

Посвята ПО 1к 15.09.22 1

15 вересня 2022 року Педагогічний факультет широко розпахнув двері для студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта». Зазначимо, що наша педагогічна родина поповнилася більш ніж 80 студентами лише 1 курсу! Привітали першокурсників декан педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувачка кафедри педагогіки та методики початкового навчання професор Олена Матвієнко; куратори першого курсу кандидати педагогічних наук Вікторія Григоренко та Людмила Себало, а також викладацький склад кафедр, який забезпечує підготовку майбутніх учителів.

Посвята ПО 1к 15.09.22 1Посвята ПО 1к 15.09.22 1

Цьогоріч на факультеті серед студентів спеціальності "Початкова освіта" було започатковано нову традицію, а саме передавання статуетки, яка символізує призначення кожного з нас та мету нашої титанічної педагогічної праці. На статуетці зображений символ нашої спеціальності – Мирон. Це всіма улюблений герой і талісман майбутньої професії вчителя початкової школи!
Статуетка оздоблена девізом:

«Початківці перші всюди,
Будуть з нас чудові люди,
Будуть з нас учителі!
Україна назавжди!»

Ми маємо пам'ятати, хто ми є і ким прагнемо стати в майбутньому! Цю визначну статуетку драгоманівська родина передаватиме з рук в руки, з покоління в покоління наступним першокурсникам! Сподіваємось, ця традиція закладе гарний початок для кожного із студентів та додасть їм впевненості і натхнення для здійснення мрій.

У добру путь, найкращі початківці! Пам'ятайте, що маєте стати першими всюди та неодмінно залишатися чудовими людьми!

Див. також на кафедральній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/groups/896221894170071/permalink/1561380097654244/

Посвята ПО 1к 15.09.22 1