«Розмаїття писанок: від традицій до сучасності» (13.04.23)

💙💛13.04.2023 року відбулася довгоочікувана великодня виставка «Розмаїття писанок: від традицій до сучасності» педагогічного факультету в артпросторі SKLO УДУ імені Михайла Драгоманова, Міжфакультетському мистецькому центріКафедра початкової освіти взяла активну участь у підготовці та організації святкової експозиції.

Ми всі мали змогу помилуватися надзвичайними великодніми композиціями із писанок.🥚
• Кожна писанка представляла певний вид розпису та не була схожа на інші.
• В кожному яєчку вкладена частинка душі майстрині чи майстра, які його розмалювали.

Відео кафедри↓

✨Простір заграв всіма барвами веселки та різноманіттям української культури. 🌈

Наші студенти, викладачі та всі, хто долучився до виставки, використовували абсолютно різні техніки оформлення писанок: від найдавніших до найсучасніших.

Безмежно ВДЯЧНІ:
– студентам 👩‍🎓👨‍🎓
– учням 205 школи
– Ірпінській християнській школі
– Броварському центру
– Ілоні Осіповій (випускниці нашого університет)
– Григоренко Вікторії Євгенівній (майстрині та технічному арткерівнику)
– а також, особлива подяка Матвієнко Олені Валерівні, яка була арткуратором виставки, –
що долучилися і поділилися своїм досвідом, вміннями, традиціями та звичаями.

Ми, як одна сім'я, проте кожен різний, як і різні наші експонати виставки.👨‍👩‍👧‍👦

Чудово, що саме напередодні такого світло свята – Великодня – нам вдалося попри відстані та кілометри об'єднатися та створити осередок мистецтва, живопису та українських вікових традицій.🔗

📌 Ще раз щиро дякуємо організаторам за таку можливість, та студентам за їх неймовірні роботи!!! 💙

писанки 13.04.23 1

писанки 13.04.23 024

писанки 13.04.23 1

На виставці гості мали можливість побачити колекції писанок, виконаних у різних техніках та з використанням різноманітних матеріалів, які демонструють багатство та розмаїття української культурної традиції писанкарства в Україні від стародавніх технік до сучасних інтерпретацій. Ми побачили приклади, як традиції можна оновлювати та передавати новим поколінням.

Більше деталей на нашому сайті «Від минулого до сьогодення: Великдень в душі»: https://velikden.weblium.site/.

писанки 13.04.23 1 писанки 13.04.23 1

Завдяки плідній роботі наших інструкторів з писанкарства ми мали змогу організувати тиждень майстер-класів та підготували відеоінструкції, як зробити писанки вдома, що потрібно для розпису великодніх яєць, та найрізноманітніші техніки. Уся інформація на сайті нашого факультету, і ми сподіваємося, що вона буде корисною напередодні Великодня (посилання на відео майстер-класів на Гугл-Диску↓).

Більше інформації про захід в статті: «Розмаїття писанок: від традицій до сучасності»