#GO_PF запрошує завітати до Київського велотреку (вересень 2023)

Разом із рубрикою "GO_PF" ми вас запрошуємо у захоплюючу подорож до Київського велотреку, розташованого за адресою вулиця В'ячеслава Липинського, 15. Ця спортивна споруда під відкритим небом знаходиться неподалік від нашого університету, що робить її ще більш доступною для наших студентів та викладачів.

go pf Kyiv velodrome

Столичний велотрек – свідок історії та спортивного досвіду, що переповнюють його стіни. Він став одним із перших у Європі та здобув славу місця, де навчалися й тренувалися тисячі велосипедистів. Тут проходили змагання різних масштабів, і ця атмосфера змагань досі живе у повітрі.

Сьогодні Київський велотрек продовжує свою історію. Тут, у цьому незабутньому місці, діє велошкола, де майстерність велосипедистів вдосконалюється на шляху до великих вершин. Тренування та змагання наповнюють цей куточок столиці неймовірною енергією та відданістю.

Отже Педагогічний, куди йдемо наступного разу? 😄

З любов'ю, твій Педагогічний! Погнали!

телеграм    телеграм    фейсбук