Бібліотека в житті студентів-освітян

11 листопада 2022 року було проведено зустріч студентів 1 курсу спеціальності "Початкова освіта" з робітниками наукової бібліотеки нашого педагогічного університету.Бібліотека у житті студентів є важливою складовою становлення педагога-професіонала.Часто люди вважають, що в часи Інтернету бібліотеки вже непотрібні, адже навчальні посібники, історичні документи та художню літературу можна знайти в електронному вигляді. Але мало хто знає, що більшість цих електронних книг створені завдяки бібліотекам — саме вони займаються їхнім оцифруванням та розміщенням у мережі. Крім того, виключно в бібліотеках можна знайти потрібні періодичні видання минулих років, деякі спеціалізовані довідники, а також літературні новинки, які в Інтернет-мережі коштують недешево. Тому бібліотеки досі залишаються універсальними закладами, де отримати необхідну інформацію може кожен громадянин, незалежно від соціального та майнового стану.

11.11.22 Бібліотека НПУ 1

Студенти дякують за зустріч організаторові — куратору потоку доценту Григоренко Вікторії Євгенівні, а також директору наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова Людмилі Василівни Савенковій; Світлані Олександрівні Задорожній, завідувачу відділу обслуговування гуманітарних факультетів; заступнику директора з наукової роботи Людмилі Андріївні Гончаренко.

11.11.22 Бібліотека НПУ 1