Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Участь роботодавців у настановчій конференції з виробничої педпрактики студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта (15.02.23)

15 лютого 2023 року в онлайн-форматі відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. У зустрічі взяли участь роботодавці, які звернулися до студентів і викладачів у своїх виступах.

На настановчій конференції роботодавців слухали виступ заступника директора з навчально-виховної роботи початкової школи НВК Школа – I-II ступенів – ліцей № 38 імені В.М. Молчанова Гуменюк Олени Дмитрівни, вчителя практика Дербеденевої Олени Дмитрівни.

Учителі звертали уваги студентів-практикантів на особливості проведення педагогічної практики з урахуванням безпекової ситуації в початковій школі, розказали про особливості проведення онлайн уроків, про організацію освітнього процесу під час повітряної тривоги.

н конф практ 15.02.23 1