Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця з ЗВО України Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2024»: номінація «Образотворче мистецтво»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2024»: номінація «Образотворче мистецтво»

Вчитель року 2024 ОМ Янковська

З 29 січня по 22 лютого проходив І міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2024» номінація «Образотворче мистецтво». Доцент Янковська Інна Миколаївна взяла активну участь у співпраці з Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка, Інститутом післядипломної освіти.

Вчитель року 2024 ОМ Янковська

У першому етапі конкурсного змагання конкурсанти здійснювали тестування з фахового випробування, аналізували твори образотворчого мистецтва та демонстрували практичну майстерність на зазначену тематику.

На другому етапі конкурсу учасники проводили уроки з учнями на вибрані жеребкуванням теми. Завершальним конкурсним випробуванням була «Майстерка». Участь у конкурсі взяли вчителі закладів загальної середньої освіти Дарницького, Деснянського, Солом’янського, Шевченківського районів міста Києва.

Перше місце в конкурсі отримала Тимофеєва Ія Павлівна, вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району. Друге місце посіла Жабкіна Лариса Анатоліївна, вчителька середньої школи І-ІІІ ступенів № 309 Дарницького району, третє місце закріпила за собою Метельська Тетяна Михайлівна, вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району.