Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця з ЗВО України Цикл гостьових лекцій у рамках співпраці з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

15.11.2021 року кафедра педагогіки і методики початкового навчання за ініціативи завкафери професора Олени Матвієнко розпочала цикл гостьових лекцій у рамках співпраці з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

«Першою ластівкою» такої співпраці стала лекція «Шкільне краєзнавство», яку провела професор Тетяна Васютіна.

Дякуємо нашим партнерам – кафедрі дошкільної, початкової освіти і мистецтв – за можливість обміну досвідом. Окрема вдячність доценту Вікторії Коваль за чудову організацію заходу, доценту Оксані Кислій за жваве обговорення, створення позитивної атмосфери під час заняття.

1 15.11.21