Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця з ЗВО України Гостьова лекція від колег із Чернігова :«Інноваційна діяльність в умовах інклюзивного навчання учнів початкової школи»

8 грудня 2021 р. в рамках академічної мобільності викладачів і здобувачів було проведено пари з розробленої дисципліни «Інноваційна діяльність в умовах інклюзивного навчання учнів початкової школи» для студентів спеціальності 013 «Початкова освіта» Мариною Сіваковою, аспіранткою кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г Шевченка. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г Шевченка Світлана Іванівна Стрілець.

Студенти під час пар та виконання самостійної роботи:

1. Ознайомилися з особливостями використання арт-терапії в умовах інклюзивного навчання, методами та прийомами написання терапевтичних казок.

2. Вивчали різні засоби, комп'ютерні програми, мобільні додатки, які можна використовувати в умовах інклюзивного навчання.

3. Ознайомилися з різними видами розвивальної роботи для дітей з особливими освітніми потребами. Студенти розробляли власні розвивальні вправи, використовуючи вивчений матеріал, створювали відео до авторських творчих робіт, презентували їх на заняттях.

4. Ознайомилися з методиками навчання в інклюзивному освітньому середовищі.

5. Пригадали правила спілкування з дітьми з особливими освітніми потребами. Було використано різні форми та методи роботи: презентація та розповідь матеріалу, перегляд відео, обговорення, бесіда, обмін думками та ідеями, презентація проєктів (авторські розвивальні вправи студентів), анкетування, виконання самостійної творчої роботи.

Дякуємо Марині Сіваковій за змістовні пари і якісне викладання! Успіхів Вам у майбутньому. Відмінних студентів і натхнення до роботи!

Фото ЛЕГО ФОНД 2021