Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця з ЗВО України Практика гостьових лекцій для студентів спеціальності «Початкова освіта» від колег із Чернігова

19 листопада 2021рокустуденти-першокурсиники педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» мали незвичайну можливість прослухати гостьову лекцію на тему «Геоекологія» від Вікторії Коваль – кандидата біологічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Дана лекція проводилась в рамках реалізації академічної мобільності викладачів за ініціативи завкафедри педагогіки і методики початкового навчання професора Олени Матвієнко. Така ініціатива усебічно підтримується деканом факультету професором Тарасом Олефіренком, оскільки академічна мобільність є вагомим механізмом у розвитку вищої школи й підвищенні рівня професійної самореалізації викладачів та студентів.

гостьові лекції Чергнігів 19.11.21 2

На лекції були висвітлені важливі для сьогодення питання, такі як: глобальні проблеми атмосфери; вплив антропогенного чинника на гідросферу; екологічні проблеми літосфери. Особливе місце у доповіді лекторка приділила ролі вчителя у просвітницькій діяльності усіх учасників освітнього процесу щодо проблем екології. Високий професіоналізм викладачки, реалізація принципу зв’язку з життям, актуальний і наочний зміст лекції надовго запам’ятається слухачам і доповнить методичну скарбничку нашої кафедри.

гостьові лекції Чергнігів 19.11.21 2

гостьові лекції Чергнігів 19.11.21 3