Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Академічна мобільність студентів Презентація програми Physical Education, Sport and Outdoor Learning (Norway, Notodden) академічної мобільності студентів спеціальності «Початкова освіта» (9.01.23)

9 січня 2023 року відбулась презентація програми Physical Education, Sport and Outdoor Learning (Norway, Notodden) академічної мобільності студентів спеціальності «Початкова освіта»

Презентація програми↓pdf

У рамках співпраці Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова та факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії студенти спеціальності 013 «Початкова освіта» Оладько Ульяна, Єлейнік Анастасія, Романюк Софія (33 пн група, куратор доцент Тетяна Коваль) від кафедри початкової освіти (завкафедри професор Олена Матвієнко) 9 січня 2023 року розпочали навчання за програмою академічної мобільності «Вивчення фізичного виховання, спорту та навчання на природі (Physical Education, Sport and Outdoor Learning)» (бакалавр), весна, Notodden, піврічна програма.

Міжн акад моб студ ПФ 2023