Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Продовжуємо цикл науково-методичних семінарів для професійної підтримки вчителів (2.11.23)

Кафедра продовжує цикл науково-методичних семінарів для вчителів початкової школи із прифронтових областей та зон бойовий дій з метою надання їм професійної підтримки та підвищення їхньої кваліфікації.

За сприяння завкафедрою професором Оленою Матвієнко 2 листопада відбувся вебінар з освітянами Покровської громади Нікопольського району Дніпропетровської області.

У процесі роботи учасники з’ясували сучасні види картографічної навчальної продукції для молодших школярів, окреслили її можливості для подолання освітніх втрат з природознавства, визначили ідеї щодо застосування в освітньому процесі початкової школи. Особливий наголос зробили на адаптації продукції Е-кабінету до онлайн та офлайн форматів навчання, можливостей інтерактивних карт та навчального електронного посібника «Я досліджую світ».

Цикл семінарів Картографія 2.11.23 2

Зі схвальними відгуком про роботу вебінару звернулася до учасників Бізугла Анна Олегівна – в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради, за сприяння якої відбулася ця плідна, практикоорієнтована зустріч.

Доповідачі вебінару: доктор педагогічних наук, професор Тетяна Васютіна, завідувач відділу маркетингу ДНВП «Картографія», кандидат географічних наук, доцент Вікторія Лепетюк.

Цикл семінарів Картографія 2.11.23 2