Дорогі магістри, вітаємо у нашій драгоманівській родині!!!

Зустріч з Мг ПО 1к. 5 16.09.23 1

5.09.2023 та 16.09.2023  проведено онлайн-зустрічі з магістрами 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності "Початкова освіта". У зустрічах взяли участь завідувачка кафедри – професор Матвієнко Олена Валеріївна, гарант освітньої програми магістерського рівня – доцент Коханко Оксана Григорівна, куратори груп – доцент  Тесленко Тетяна Василівна, доцент Лук’янчук Світлана Федорівна та методист Герасимчук Людмила Вікторівна.

Зустріч з Мг ПО 1к. 5 16.09.23 1

Матвієнко Олена Валеріївна  привітала усіх студентів з успішним вступом на магістерський рівень, роз'яснила  особливості організації  їх навчання в умовах військового стану в державі, відповіла на всі хвилюючі запитання студентів, побажала продуктивного навчання та професійного вдосконалення здобувачам вищої освіти.

Зустріч з Мг ПО 1к. 5 16.09.23 1

На зустрічах обговорено особливості освітньо-професійної програми "Початкова освіта" та навчального плану для магістерського рівня. Гарант освітньої програми Коханко Оксана Григорівна представила студентам опис змісту їх підготовки; проаналізувала доцільність усіх освітніх компонентів та педагогічних практик, показала і роз'яснила новим студентам, як користуватися системою Moodle. Студентам було цікаво дізнатись про вибіркові дисципліни, які вони будуть вивчати  в наступному семестрі.

Зустріч з Мг ПО 1к. 5 16.09.23 1

Куратори Тесленко Тетяна Василівна та Лук’янчук Світлана Федорівна, методист Герасимчук Людмила Вікторівна обговорили зі студентами питання оформлення залікових книжок, індивідуальних графіків навчання для тих студентів, що працюють за спеціальністю, умови для отримання стипендій в наступних семестрах і  особливості рейтингового оцінювання навчальних досягнень студентів. Також було вирішено всі організаційні питання та обрано старост груп.

Усі магістри налаштовані на плідну роботу та високі результати. Отож, бажаємо продуктивного навчання на магістерській програмі!!!