Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри До уваги студентів та викладачів кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки!

6 жовтня о 15.30 у змішаному форматі відбудеться гостьова лекція стейкхолдера спеціальності 013 «Початкова освіта» Соколовської Поліни Олександрівни, вчителя І категорії приватної школи «Мідгард», випускниці Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на тему: «Досвід використання цифрових платформ і нейромереж у роботі з молодшими школярами».

Зустріч відбудеться у межах вибіркової дисципліни «Цифрові ресурси у професійній діяльності вчителя початкової школи» (професор Тетяна Васютіна).

Покликання для приєднання онлайн в Zoom:

Ідентифікатор конференції: 868 1923 0321

Код доступу: 148249