Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри До уваги добувачі 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта»! Вибіркові дисципліни

Шановні здобувачі 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта», з 8 по 18 квітня ви маєте змогу обрати собі для вивчення в 3 семестрі 2024-2025 н.р. вибіркові дисципліни!!!

11 та 12 квітня 2024 року відбулися зустрічі з магістрами 1 курсу денної та заочної форм навчання ОПП «Початкова освіта».

Вибіркові ПО квітень 2024 1

Консультативні зустрічі були організовані завідувачкою кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, проф. Матвієнко Оленою Валеріївною та гарантом ОПП, доц. Коханко Оксаною Григорівною з метою ознайомлення здобувачів магістерського рівня з процедурою вибору вибіркових дисциплін на 3 семестр наступного навчального року.

Гарант ОПП «Початкова освіта» Коханко О.Г. звернула увагу студентів на те, що силабуси усіх вибіркових дисциплін розміщені на сайті педагогічного факультету і наголосила на важливості для студентів з їх ознайомленням.

Під час зустрічей викладачами педагогічного факультету було презентовано вибіркові дисципліни та їх короткий зміст.

Куратори груп (доц. Тесленко Т.В., доц. Лук’янчук С.Ф. та ст.викл. Губарєва Д.В.) познайомили студентів з процедурою вибору дисциплін у електронній ПС-системі університету.

Бажаємо всім здобувачам зробити обдуманий вибір та отримати максимальну користь від вивчення фахових вибіркових освітніх компонентів!!!

Вибіркові ПО квітень 2024 1