Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри До уваги абітурієнтів! Списки рекомендованих на бюджет уже готові!!!

До уваги абітурієнтів! Списки рекомендованих на бюджет уже готові!!!

Вітаємо, шановні абітурієнти! Списки рекомендованих на бюджет вже готові!!! Отже заходь у свій особистий кабінет, переглядай і не забудь!!!! Підтвердити факт вступу за допомогою дії-підпису!

Тож перевіряйте і чекаємо з пакетом документів (по дві копії кожного з них):

• паспорт ідентифікаційний код
  • витяг з Єдиного державного реєстру
  • свідоцтво про повну загальну середню освіту
  • додаток до свідоцтва
  • результати НМТ/ЗНО
  • мотиваційний лист
  • папка на завʼязках
  • файли А4 – 5 шт
  • папір А4 – 10 шт
  • фотокартки 3х4 – 4 шт

Перелік документів Вступ УДУ 2023 ПО

Підписати договір про навчання ви можете за адресою (зразок договору у наступному пості): м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 229 https://maps.app.goo.gl/Ub2XiQXPZkeqApuS8 Якщо немає можливості подати документи фізично, то можете надіслати Новою поштою:

м. Київ, відділення номер 70, Матвієнко Олена Валеріївна, 0672306136

Якщо ви не побачили себе у списках "рекомендованих на бюджет", але в особистому кабінеті є статус "допущено" , то чекаємо на підписання контракту за тією ж адресою (зразок контракту у наступному пості).

Необхідні документи (по дві копії):

• паспорт
  • ідентифікаційний код
  • витяг з Єдиного державного реєстру
  • свідоцтво про повну загальну середню освіту
  • додаток до свідоцтва
  • результати НМТ/ЗНО
  • мотиваційний лист
  • папка на завʼязках
  • файли А4 - 5 шт
  • папір А4 - 10 шт
  • фотокартки 3х4 - 4 шт

Інформація для «Рекомендованих на бюджет»!!!

Потрібно привезти документи до 08.08.2023  18.00:

Графік роботи приймальної комісії
(04.08.2023- 08.08.2023):

ПН-НД з 9.00-17.00

Інформація для «Рекомендованих на контракт»!!!

Потрібно привезти документи до 25.08.2023 17.00:

Перелік документів Вступ УДУ 2023 ПОПерелік документів Вступ УДУ 2023 ПО