Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науково-дослідна лабораторія НУШ Потенціал фахових методик для НУШ Відкрита лекція професора Тетяни Васютіної «Візуальні медіаресурси у початковій освіті» (25.09.23)

25 березня 2023 року відбулася відкрита лекція доктора педагогічних наук професора Тетяни ВАСЮТІНОЇ на тему: «Візуальні медіаресурси у початковій освіті» для студентів спеціальності «Початкова освіта».

У лекції розглянуто підходи до класифікації медіапродукції, звернено особливу увагу на візуальні. Наведено приклади електронних та друкованих журналів для учнів початкової школи, коміксів, сайтів, плакатів, фотографій різної спрямованості тощо та запропоновано ідеї до їх використання у освітньому процесі НУШ.