Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Анкетування студентів 📝 Звіт по опитуванню здобувачів вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» про організацію навчання в умовах воєнного стану

опитув. здоб.освіти в овах воєн.стану

Анкета для опитування здобувачів вищої освіти стосовно організації навчання в умовах воєнного стану(↓)

Центром моніторингу якості освіти серед здобувачів вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» було проведено анкетування стосовно організації навчання в умовах воєнного стану. В опитуванні взяли участь 220 респондентів 1-го курсу бакалаврату (30,5%), 2-го курсу бакалаврату (24,1%), 3-го курсу бакалаврату (12,7%), 4-го курсу бакалаврату (13,2%), 1-го курсу магістратури (7,3%), 2-го курсу магістратури (12,3%).

Звіт по опитуванню здобувачів вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» стосовно організації навчання в умовах воєнного стану(↓)