Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Запрошуємо на онлайн-семінар зі стейкхолдером кафедри педагогіки (ОП "Педагогіка дозвілля")

Шановні колеги! 29 листопада, понеділок, об 11.00 відбудеться онлайн-семінар зі стейкхолдером кафедри педагогіки (ОП "Педагогіка дозвілля") – Товариством з обмеженою відповідальністю туристичним агентством “Компанія-СВ-груп“, що діє на підставі Статуту в особі генерального директора Смирнової Вікторії Вікторівни.

Туристичне агентство “Компанія-СВ-груп“ засноване в 2004 році. Від початку основним напрямом діяльності компанії стала організація відпочинку для дітей у Криму, Карпатах, Болгарії, Польщі. Сьогодні це понад 100 напрямів відпочинку – гори, море, міста і країни. Екскурсії, санаторії, круїзи. Тематичний дитячий відпочинок цілорічно. Студенти ОПП "Педагогіка дозвілля" можуть бути прийняті на роботу як педагоги-організатори освітньо-дозвіллєвої діяльності.

Запрошуємо приєднатися до відеозустрічі в Google Meet.

29 листопада, понеділок, об 11.00:

Також можна відкрити Meet і ввести цей код: gqq-fawz-avo

дозвілля