Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Проблеми і перспективи організації культурно-дозвіллєвих заходів в Україні під час війни та в післявоєнний період» (29.02.24)

29.02.2024 р. на кафедрі педагогіки Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова в рамках освітньої програми «Педагогіка дозвілля» відбувся Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Проблеми і перспективи організації культурно-дозвіллєвих заходів в Україні під час війни та в післявоєнний період».

Круглий стіл к пед 29.02.24 3

У роботі круглого столу взяло участь 50 учасників з різних регіонів України. На початку заходу всіх учасників круглого столу привітав декан педагогічного факультету кандидат педагогічних наук, професор УДУ імені Михайла Драгоманова Олефіренко Тарас Олексійович, він зазначив актуальність висунутої проблематики та побажав всім учасниками плідної співпраці.

Круглий стіл к пед 29.02.24 3

Далі доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Кушнірук Світлана Анатоліївна ознайомила з особливостями освітньої програми «Педагогічка дозвілля», а доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Дем’яненко Наталія Миколаївна розкрила основні аспекти освітньо-дозвіллєвої події.

Круглий стіл к пед 29.02.24 3

Поділилися практичним досвідом щодо організації культурно-масових заходів доцент кафедри педагогіки Порядченко Л.А. та Народний герой України, народний Артист України Демчук А.В. Цікавими і змістовними були виступи інших учасників, які представляли широку географію всіх куточків України. В заході брали активну участь мистецькі фахові коледжі та заклади вищої освіти міст України: Канева, Самбіра, Лозової, Миколаєва, Гадяча, Олександрії та Сум. Цікаво було послухати практичні поради щодо організації мистецьких заходів під час війни викладачів, які самі стали волонтерами і шляхом мистецтва разом зі своїми студентами підтримують наших воїнів і допомагають їм наблизити перемогу Олександри Прошак, Сергія Мицика, Наталії Рибалки, Лариси Шапко, Галини Леньо, Ольги Житченко, практика, організатора заходів у територіальній громаді Валентина Герасименка та інших учасників, які зробили важливий внесок у вирішення проблеми заходу. Варто зазначити, що під час роботи круглого столу підіймалися актуальні питання щодо організації і проведення заходів під час війни, проблеми і шляхи їх подолання.

ПРОГРАМА↓pdf

Щиро всім дякуємо за участь. До наступних зустрічей!