Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Участь у проєкті «Працевлаштування молоді в час кризи: програма персональних асистентів для підтримки осіб з аутизмом, інтелектуальними порушеннями та психосоціальною інвалідністю в Україні»

Викладачі кафедри педагогіки Педагогічного факультету (Дем’яненко Наталія Миколаївна, Вишківська Ванда Болеславівна, Войналович Олександра Олександрівна, Вознюк Оксана Василівна, Лещенко Наталія Анатоліївна, Силенко Юлія Володимирівна) на чолі із завідувачем доктором педагогічних наук, професором Світланою Анатоліївною Кушнірук у співпраці з партнером проєкту благодійною та громадською організацією «Школа-сходинки» (засновник, голова правління Наталія Андрєєва) беруть участь у Проєкті EU4Youth «Працевлаштування молоді в час кризи: програма персональних асистентів для підтримки осіб з аутизмом, інтелектуальними порушеннями та психосоціальною інвалідністю в Україні», ініційованому Центральним агентством управління проєктами Зовнішніх дій Євросоюзу (листопад 2023 – травень 2024).

Проєкт кПед 26.01.24

До проєкту залучені:

• студенти-бакалаври ОПП «Педагогіка дозвілля» (Адбурахманова Оксана Миколаївна, Дяченко Артем Олександрович, Вареник Ангеліна Олексіївна, Кива Анастасія Володимирівна, Климовських-Боровська Ірина Олександрівна, Лашевич Марія Францівна, Фролова Наталя Павлівна, Корнєва Ольга Вікторівна);
  • студенти першого курсу магістратури ОПП «Педагогіка вищої школи» (Олійник Вікторія Анатоліївна, Гаврюк Лія Олексіївна, Хмара Тетяна Сергіївна, Пшенична Наталія Владиславівна);
  • випускники програми ОПП «Педагогіка вищої школи» (Галета Олена Валеріївна, Купавченко Юлія Ігорівна, Кохан Катерина Володимирівна, Михальова Марина Віталіївна, Ільяш Ольга Володимирівна, Говоруха Едіта Станіславівна, Степанчук Наталія Юріївна, Галенда Дар’я Тарасівна).

Проєкт кПед 26.01.24

Метою проєкту є посилення спроможності молодих спеціалістів та випускників надавати якісні послуги особам з інтелектуальними порушеннями під час війни.

Проєктом передбачено проведення дистанційного тренінгового курсу для 300 молодих фахівців, випускників та студентів відповідних фахів про особливості надання соціальних та реабілітаційних послуг під час війни.