Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023»

Звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023»

4 квітня 2023 року відбулося пленарне засідання звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2023» педагогічного факультету в рамках Тижня науки нашого університету. На ньому було презентовано доповідь аспірантки кафедри Анни Волошенко «Особливості навчання магістрів закладів вищої художньої освіти скетчінгу оголеної натури м’якими матеріалами в дистанційному форматі», засновані на результатах досліджень під час її педагогічної асистентської практики в рамках навчання в аспірантурі. У роботі секції активну участь взяли студенти-бакалаври, серед яких Інна Оргіш («Екологія світобудови в творчості Сандро Боттічеллі»), Марина Порховата («Технологічні прийоми акварельного живопису»), Валерія Ігумнова («Риси модерну в творчості українського художника Всеволода Максимовича»), Єва Корбут («Творча лабораторія Сальвадора Далі»), Софія Алєксєєнкова «Художні експерименти Роя Ліхтенштейна та їх вплив на сучасне мистецтво», Іванна Бєлокуренко («Взаємодія науки та мистецтва у пуантелізмі Жоржа Сера») та інші.

Збірник звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2023»

Звіт конф студ 4.04.23 1