Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Відтермінування затвердження оновленних освітніх програм «Образотворче мистецтво» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів

нові ОП

На пропозицію керівництва університету, зокрема, проректора з навчально-методичної роботи проф. Р. Вернидуба та навчально-методичної частини кафедра прийняла рішення (протокол №16 від 09.06.2021) погодити відтермінувати затвердження оновлених освітніх програм "Образотворче мистецтво" з метою обговорення і оновлення освітніх компонентів загального циклу протягом 2021-22 н.р., надати відповідні пропозиції на навчально-методичного центру і взяти участь у роботі робочої групи університету, продовжити процедуру обговорення і оновлення освітніх програм. Оновити освітні програми «Образотворче мистецтво» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів за рахунок збільшення переліку пропонованих вибіркових освітніх компонентів циклу професійної підготовки у факультетському каталозі вибіркових дисциплін.