Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Участь у психологічному тренінгу «Стрес: як подолати та адаптуватись» (25.04.23)

25 квітня 2023 року студенти і викладачі кафедри взяли участь у психологічному тренінгу «Стрес: як подолати та адаптуватись», який було проведено психологом Іллею Чанчиковим у рамках Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова. Ми разом навчалися долати стрес та ефективно справлятись з кризовими станами. Нам було запропоновано визначити свої базові опори, які стануть у нагоді в різноманітних складних ситуаціях сьогодення. Також було відпрацьовано в колективних практиках різноманітні техніки подолання і відновлення від складних переживань, зокрема, «Я і мій стан», «Кола соціальної підтримки», «Чарівні лавки» тощо. Тренінг дав відчуття впевненості та натхнення проживати своє життя за будь-яких умов.

Тренінг Стрес ом 25.04.23 1Тренінг Стрес ом 25.04.23 1

Тренінг Стрес ом 25.04.23 1