Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Онлайн-міст зі студентами Естонської академії мистецтв

Онлайн-міст зі студентами Естонської академії мистецтв

18 жовтня 2022 року нас зібрав разом онлайн-міст між студентами й викладачами в Києві та студентками нашої кафедри, які зараз навчаються за програмою міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Естонській академії мистецтв у Таллінні. Ми ознайомилися з особливостями програми, освітніми компонентами, обраними магістеркою Вікторією Олексійчук і бакалавріаткою Лізою Ніколаєвою (Андрус), а також умовами навчання і підтримки студентів в естонському виші. Студенти засипали наших гостей численними запитаннями: як потрапити на програму міжнародної академічної мобільності, як проходить адаптація в іншомовному середовищі, які стосунки з викладачами, яке ресурсне забезпечення навчання, які відмінності в системі підготовки студентів, які предмети можуть обирати майбутні художники. Природньо, викладачів більше цікавили наскільки помічним був досвід навчання на нашій освітній програмі, які цікаві завдання пропонують естонські викладачі, чи приділяють вони увагу академічній підготовці, яка ситуація з академічною доброчесністю. Проте найважливішим було відчуття постійного контакту з нашими студентками, яких відділяють від нас тисячі кілометрів, зв’язку, що робить наш творчий колектив єдиним цілим.

Знімок екрана 2022 10 18 4