Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Онлайн-курс Академічна доброчесність для викладачів

Онлайн-курс Академічна доброчесність для викладачів

asset v1 PrometheusAI1012021 T2typeassetblockimВикладачі кафедри проф.Шевнюк О.Л., доц.Сова О.С., доц.Руденко І.В., ст.викладач Шалварова К.С., ст.викладач Труш В.М. успішно завершили навчання на онлайн-курсі Prometheus «Академічна доброчесність». Основним посилом цього курсу для нас стало усвідомлення того, що академічна доброчесність починається саме з викладачів. Цікаві та змістовні відеолекції, практичні завдання, онлайн-тренажери та матеріали для самостійного опрацювання допомогли нам дізнатися про провідні аспекти академічної доброчесності та інструменти, які забезпечують академічну культуру у закладах вищої освіти. Ми оволоділи технологіями, що сприяють доброчесному викладанню та науковому керівництву: як застосовані викладачами методики формують практики доброчесного навчання студентів, як дизайн освітньої програми впливає на фокусуванні всіх зацікавлених сторін на якісному навчанні, а проєктування системи оцінювання дозволяє уникати академічного шахрайства. Ситуативні кейси та тести дозволили нам відчути себе у ролі студентів, а найкращі практичні матеріали ми навіть розмістили на сторінці кафедри з метою їх удоступнення для наших здобувачів. Спільно впровадимо в життя принципи академічної доброчесності!

Certificate АД Шевнюк

Certificate АД SOVA