Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Міжнародний воркшоп для студентів і викладачів з практик освіти через культурну спадщину (2.03.23)

2 березня бакалаври і магістри кафедри разом із викладачами стали учасниками міжнародного практичного онлайн-семінару, організованого спільно Центром розвитку «Демократія через культуру», кафедрою ЮНЕСКО з наукової освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Агентством зі збереження історико-культурної спадщини Фінляндії та Асоціацією освітян з питань культурної спадщини Фінляндії. На воркшопі студенти обговорили разом із фінськими фахівчинями Leena Marsio та Іra Vigrejalegto принципи освіти на основі живої культурної спадщини на реальних прикладах, отримали унікальну можливість випробувати методи такої освіти та вправи, які можна робити з різними групами, зокрема «Коліщатко живої спадщини», а також поспілкуватися з експертами та практиками з питань живої культурної спадщини. Важливо, що всі ми стали також власниками перекладеного українською мовою навчального комплекту «Коліщатка живої спадщини» з методичними порадами щодо його використання в школах і позашкільних закладах Україні. Безперечно, наші студенти і викладачі отримали від провідних фахівців галузі з Фінляндії імпульс для нових педагогічних проєктів.

2.03.23 Міжнар.воркшоп культ.спадщ.1