Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Київський центр науково-технічної творчості "Сфера" – наші друзі і партнери

Київський центр науково-технічної творчості "Сфера" – наші друзі і партнери

Сфера1 березня 2021 р. на кафедру образотворчого мистецтва завітали цікаві гості та наші давні друзі – представники Центру науково-технічної творчості "СФЕРА" Оболонського району м.Києва разом із директором Олександром Тихопієм. Разом із професором Оленою Шевнюк і доцентами Ольгою Совою, Іраїдою Руденко обговорили результати педагогічної практики бакалаврів кафедри, яка зараз відбувається у закладі. Наші гості висловили задоволення рівнем підготовки випускника кафедри, який там працює – члена Національної спілки художників України Тараса Бойченка. Предметом обговорення стали також завдання щодо оновлення освітніх програм бакалаврів і магістрів; практики художньої освіти особливо наголошували на необхідності зменшення загальноосвітньої підготовки студентів, розширення вибіркових дисциплін, зокрема, прикладних декоративних практик, які так затребувані в системі позашкільної художньої освіти. Важлива зустріч завершилася підписання Угоди про співпрацю.