Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події

У межах дисертаційного дослідження аспірантом спеціальності «011 Освітні, педагогічні науки (теорія та методика професійної освіти)» кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова – Максимом БОРИСЬОНКОМ проведено серію гостьових онлайн-лекцій на тему: «Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкової школи». Науковий керівник: Тетяна ВАСЮТІНА – докторка педагогічних наук, професорка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Банер Хортиця

24.04.2024 р. в Національній Академії Педагогічних Наук України проведено конференцію "Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони". Це продовження дискусії, започаткованої 04 квітня 2024 року під час Круглого столу до річниці НАТО “75-річчя НАТО: стратегія і тактика майбутнього” щодо впливу сучасних хмарних технологій організації простору, які є базовими в Збройних Силах України та в арміях держав-членів НАТО, на український кіберпростір, формування української та громадянської ідентичності, критичне мислення.

НАПН Карпенко 24.04.24 2

До уваги науковців, педагогів-практиків, аспірантів та студентів! Журнал «Освітня аналітика України» запрошує до безоплатної публікації матеріалів у своєму науковому фаховому виданні, що засноване у 2017 році Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики», яка є видавцем журналу.

Cover OAU 2022 196x300 пф

Науково-практичний журнал «Освітня аналітика України» орієнтований на широке коло читачів та  входить до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (категорія «Б») за спеціальностями 011 – Освітні, педагогічні науки (Наказ МОН України від 20 грудня 2023 року № 1543), 051 – Економіка, 281 – Публічне управління та адміністрування (Наказ МОН України від 9 лютого 2021 року № 157). Кожна наукова стаття, опублікована у журналі, отримає власний номер DOI.

Сайт журналу: https://science.iea.gov.ua/

Cover OAU 2022 196x300 пф

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у 6-й Міжнародній конференції «Цифрова економіка та інформаційне суспільство», яка відбудеться 9-10 квітня 2024 р. в м. Катовіце (Польща).

Більш детальна інформація – в додатку нижче.

Післяконференційна колективна монографія буде розміщена на сайті Сілезької академії, Катовіце – http://www.wydawnictwo.wst.pl/oferta_wydawnicza_-_dostp_otwarty_oraz_zakup_publikacji/wydawnictwa/

З повагою,
оргкомітет конференції.

Конференція AS 9 10 квітня 2024Конференція AS 9 10 квітня 2024

Конкурс для студентів та викладачів на отримання стипендій на навчання та викладання в Мазовецькій академії в Плоцьку, Польща (The Mazovian Academy in Płock) в рамках програми ERASMUS +

Український державний університет імені Михайла Драгоманова є партнером Мазовецької академії в Плоцьку в рамках проєкту КА171 Міжнародна мобільність (програми Еразмус +, що фінансується Європейським Союзом).

Сторінка 1 із 10