Ви тут:  Головна Студентові О г о л о ш е н н я ! Запрошуємо студентів-магістрів галузі знань 01 Освіта/Педагогіка НПУ імені М.П. Драгоманова взяти участь в конкурсі за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ (до 8 листопада 2022)

Запрошуємо студентів-магістрів галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта НПУ імені М.П. Драгоманова взяти участь в конкурсі за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+:

Відповідно до умов проєкту студенти університету (бакалаври 2 та 3 курсів або магістри 1 курсу), мають можливість здобути грант на навчання у Відкритому Університеті Кіпру упродовж весняного семестру 2022-2023 навчального року (5 місяців).
Дана пропозиція розрахована на студентів, спеціальність яких відповідає одній з галузей знань:
1. 01 Освіта/Педагогіка (магістр),
2. 07 Управління та адміністрування (бакалавр або магістр),
3. 12 Інформаційні технології (магістр)

Для участі у конкурсі необхідно:

• бути студентом\кою НПУ імені М.П. Драгоманова (визначених спеціальностей та курсів);
  • володіти англійською або грецькою мовою не нижче рівня В2 (Upper-Intermediate)

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 8 листопада 2022 року надіслати до відділу міжнародних зв’язкв на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Кіпр:

• СV;
  • мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка);
  • сертифікат про володіння англійською мовою або грецькою не нижче рівня В2 (Upper-Intermediate) – за наявності;
  • довідку про середній бал залікової книжки.

Після перевірки документів буде проведена співбесіда для відібраних кандидатів.

Джерело: NPU_InternationalCooperationOffice