Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на лекцію професора Норма Фрізена «Педагогіка розриву: кризи та зростання»

Шановні колеги, викладачі та студенти!

25 жовтня 2022 року о 15:00 на Педагогічному факультеті НПУ імені М. П. Драгоманова буде проведена лекція Норма Фрізена (PhD), професора кафедри освітніх технологій Педагогічного коледжу Університету штату Бойсе (США) на тему «Педагогіка розриву: кризи та зростання».

Геополітичні потрясіння роблять набагато більше, ніж змінюють долю націй. Іноді вони спричиняють трагічні розриви й кризи в особистому житті, в освітньому зростанні та розвитку. У західній думці особистісний і освітній розвиток зазвичай розуміють в термінах ідеалу «самореалізації». Як зауважує соціолог Анрі Лефевр, цей ідеал утверджує образ «повноцінної людини», людини, яка є «вільною, досконалою, повністю реалізованою, раціональною, але справжньою». Однак як особисті, так і суспільні потрясіння не тільки фатально порушують цю самореалізацію, вони також можуть ефективно змінити визначення того, що взагалі може означатися поняттям «реалізовано». Ця презентація приймає екзистенціальну перспективу освіти, як її сформулював один із учнів Мартіна Гайдеггера, Отто Фрідріх Больнов. На цій основі розглядається, як кризи, потрясіння та регрес можна зрозуміти з точки зору зростання та розвитку освіти.

Тож запрошуємо разом долучитися до лекції 25.10.2022 о 15.00. Познайомитись із дослідженнями представника США та світовим лектором, що розкриває актуальну тему сьогодення в Україні.

Daria Hubarieva запрошує на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Lectures NORM FRIESEN (PhD)
Час: 25 жовтня 2022 03:00 PM Київ (15:00)

Підключитись до конференції Zoom можна за посиланням:

Код доступу: 151493

25.10.2022 Лекція Норма Фрізена на ПФ НПУ