Ви тут:  Головна Події Вітаємо зі здобуттям наукового ступеня доктора наук!

Вітаємо зі здобуттям наукового ступеня доктора наук!

Щиро вітаємо колегу Тетяну Миколаївну Васютіну, професора кафедри педагогіки та методики початкового навчання, із присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук та одержанням диплома.

Захист докторської дисертації проходив у Хмельницькому національному університеті й був присвячений темі «Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів початкової школи до реалізації змісту природничої та громадянської освіти». Науковий консультант – доктор педагогічний наук, професор Олена Анатоліївна Біда.

Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі з деканом професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком вітає Тетяну Миколаївну з успішним захистом! Бажаємо Вам, Тетяно Миколаївно, міцного здоров'я, наснаги у професійному зростанні, втілення в життя всіх творчих і наукових задумів та подальших перемог і здобутків на освітянській ниві! Пишаємося Вами!

Диплом Доктора наук Васютіна 2022 1