Ви тут:  Головна Події Вітаємо з Днем художника України!

Вітаємо з Днем художника України!

Шановні колеги, викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва педагогічного факультету, вітаємо вас із професійним святом!

Творчих працівників у царині образотворчого мистецтва узагальнено називають художниками, хоча здебільшого кожен із них спеціалізується у певній галузі образотворчого мистецтва – архітектурі, живописі, скульптурі, графіці, декоративно-ужитковому мистецтві, дизайні тощо.

Існує просто величезне розмаїття напрямів і стилів в образотворчому мистецтві. Найчастіше вони не мають будь-яких виражених кордонів і плавно можуть переходити з одного в інший, при цьому перебуваючи в безперервному розвитку, протидії та змішуванні. Більшість напрямків у живописі співіснують одночасно саме з цієї причини – «чистих стилів» практично не буває.

У сукупності своїх видів образотворче мистецтво створює реальну картину життя людини та природи, а також наочно втілює ті образи, яких немає в реальності, які є наслідком людської фантазії.

Шановні митці, прийміть щиру вдячність за ту радість, яку даруєте людям, за хвилини піднесення при зустрічах з прекрасним, створеним вашими руками. За талант, за усвідомлення великої гуманістичної ролі творчості, за те, що у ваших творах завжди є частка рідної землі!

Ми пишаємось, що і в Україні, і за її межами знають і цінують здобутки наших викладачів і студентів у чудових живописних полотнах, витончених творах графіки, панно, кращих зразках народного декоративно-ужиткового мистецтва.

Бажаємо Вам, творцям краси і гармонії, наснаги, щастя та добробуту! Прийміть слова подяки за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук.

З Днем художника