Ви тут:  Головна Події Вітаємо молодого вченого факультету – стипендіата Кабінету Міністрів України!

Вітаємо молодого вченого факультету – стипендіата Кабінету Міністрів України!

Постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 4 листопада 2022 року №6 "Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених" стипендії Кабінету Міністрів України призначено та продовжено їх виплату чотирьом молодим науковцям Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. З гордістю повідомляємо, що один із лауреатів є нашою колегою.

Ректор університету Віктор Петрович Андрущенко, декан Тарас Олексійович Олефіренко разом із усім колективом педагогічного факультету щиро вітають молодого вченого Дар'ю Вячеславівну Губарєву, доцента кафедри педагогіки та методики початкового навчання педагогічного факультету із призначенням стипендії та продовженням виплати стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених (додаток 2 постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 р. №6).

Радіємо, пишаємося й зичимо великих успіхів, нових відкриттів, вагомих здобутків та плідної наукової роботи на благо України!

Лауреат Даря Губарєва