Ви тут:  Головна Події Вітаємо колектив Педагогічного факультету з досягненнями та перемогами!

Вітаємо колектив Педагогічного факультету з досягненнями та перемогами!

Шановні колеги! Щиро вітаємо колектив Педагогічного факультету з досягненнями та перемогами!

Адже наш факультет визнаний переможцем за підсумками рейтингового оцінювання та посів почесне 2 місце серед факультетів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у 2021-2022 н.р.

Сьогодні 30 серпня 2022 року на Вченій раді університету наш декан професор Тарас Олексійович Олефіренко отримав від ректора академіка Віктора Петровича Андрущенка нагороду, яка засвідчує позитивні результати роботи нашого славного колективу.

нагородження Декан ПФ НПУ

Пишаємося досягненнями нашої колеги професора Олени Валеріївни Матвієнко, заступниці декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, завідувачки кафедри педагогіки та методики початкового навчання, яка посіла І місце у номінації «Професор 2021-2022 навчального року».

нагородження Декан ПФ НПУ

Колектив факультету сердечно вітає із врученням атестата професора Світлану Анатоліївну Кушнірук, доктора педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, а її колегу Анжеліку Григорівну Ремньову, кандидата педагогічних наук, – із врученням атестата доцента.

Також вітаємо викладачку кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Ірину Вікторівну Войтюк із отриманням вченого звання доцента й одержанням відповідного атестата.

нагородження Декан ПФ НПУ

Радіємо успіхам колег та бажаємо й надалі нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету. Хай освітянська доля буде прихильною в усіх творчих починаннях. Далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків.

Тільки вперед і тільки до Перемоги під мирним блакитним небом України!

вітаємо переможців